Ubytování

Penzion ALENA

www: http://pod.snezkou.cz
e-mail: jabr@pod.snezkou.cz
telefon: +420 604 433 786

Levné a vkusné ubytování v centru Pece pod Sněžkou, ale přesto v klidné lokalitě. ZDARMA parkování přímo u objektu, WiFi, gril. Vyžití pro děti, slunná terasa. K dispozici je pro hosty vybavená kuchyě, společenská místnost.
Ceny v létě: 240 Kč / noc, v zimě 270 Kč / noc. Děti mají slevu 50 Kč.
Naplánujte si pobyt: on-line obsazenost na našich www stránkách.

Hotel Děvín

www: http://www.hoteldevin.cz
e-mail: info@hoteldevin.cz
telefon: +420 605 271 611

Hotel Děvín plně vyhovuje současným nárokům na moderní ubytování v kategorii tří hvězdiček, jakož i přísným hygienickým a bezpečnostním předpisům EU. Každý pokoj nyní má vlastní sociální zařízení, je vybaven novým nábytkem na míru a disponuje multimediální přípojkou.

Pension Svoboda se nachází na Velké slunečné pláni v obci Pec pod Sněžkou cca 10minut od centra, v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 890 m. n. m, s pěknou vyhlídkou do údolí. Je postaven v krkonošském stylu a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem.  

Chalupa U Dudků

www: http://ududku.cz
e-mail: dm.market@centrum.cz
telefon: +420 737 574 140

Nová, kompletně vybavená chalupa rodinného typu. V bezprostřední blízkosti chalupy se nachází lyžařský vlek Pěnkavčí vrch. K dispozici je pět pokojů - 3x čtyřlůžkový, 2x trojlůžkový - s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprchový kout). Po dohodě možnost přistýlek, zapůjčení dětské postýlky i vaničky.

Hotel Energetik*** se nachází v Krkonošském národním parku a nabízí krásný výhled na nejvyšší horu České republiky z výšky 1.070 metrů nad mořem. Sněžka a Pec pod Sněžkou zde čekají na vaši návštěvu. Klidná, civilizací nedotčená a unikátní lokalita Krkonošského národního parkutěsně pod samými hřebeny Krkonoš skýtá svým návštěvníkům po celý rok nejen překrásnou vyhlídku, ale i komplexní možnost uvolnění, relaxace a obohacení života novými zážitky.

Penzion Šteiner

www: http://www.pensionsteiner.cz/
e-mail:
telefon: +420 499 736 190

Nabízíme ubytování v krásném, příjemném prostředí horského střediska nejvyšších hor republiky. Parkování u pensionu je v ceně pobytu. Lyžařské vleky nedaleko.